Namo pamatų tipai. Kurį pasirinkti?

Juostiniai pamatai – vieni iš lengviausiai ir paprasčiausiai iškasamų pamatų. Iškasama pamatų duobė ar tranšėja. Palei jos perimetrą, kur bus pertvaros, sumontuojami klojiniai. Duobės gylis priklauso ar bus įrengiamas rūsys ar ne. Sudedami armatūros karkasai ir užpilamas betonas. Vienas didžiausių privalumų šių pamatų – galimybė įsirengti rūsį. Nereikia jokios sudėtinkos technikos, kaip pavyzdžiui, gręžtiniams pamatams.

Poliniai gręžtiniai pamatai rengiami tuomet, kai laikantis gruntas yra itin žemai. Juos įrenginėjant, grunte išgręžiamos ertmės ir užpilama betonu. Ertmės suarmuojamos. Šie pamatai populiariausi statant individualius namus. Polių gylis priklauso nuo grunto savybių. Vėliau rengiamas rostverkas. Papildomai bus reikalinga šiltinti jungtis tarp polių ir rostverko, kad neatsirastų šalčio tiltai.

Plokštuminiai pamatai – tai gan nauja Lietuvoje pamatų rūšis statant modernius namus. Pasižymi labai gera šilumine varža. Įrenginėjant šiuos pamatus iš karto įrengiama visa grindų šildymo sistema.

Norėdami pasikonsultuoti, kurie pamatai tinkamiausi Jūsų namo projektui, kreipkitės pas mus.  Atliekame darbus nuo pamatų kasimo  iki rostverko ir apšiltinimo. Pasirūpinsime visomis medžiagomis bei įranga, reikalinga pamatų įrengimo darbams.

SUSISIEKITE SU MUMIS:

Tel.: +370 616 77298

El. paštas: info@suduvos-betonas.lt

    Privatumo politika