BETONO PRISTATYMAS

Betono mišinius pristatome  į objektą automobilinėmis betonmaišėmis arba betono siurbliu. Tuomet betonas yra periodiškai arba nuolat maišomas, taip yra išlaikomas betono slankumas bei savybės.

Taip pat betono mišinius galime pristatyti savivarčiais.

Transportą reikėtų rinktis, atsižvelgiant, kokį atstumą reikia vežti betono mišinį į objektą, kad neprarastų slankumo, mišinių savybes, kelio dangą ar  aukštį, kur paduodamas betonas.

Jeigu statybos objekte betono mišinio tiekimas reikalingas paduoti per atstumą ar į tam tikrą aukštį, galime pasiūlyti betonui transportuoti betono siurblį, kuris žymiai palengvins darbų procesą. Maksimalus betono siurblio padavimo atstumas 28 m.

Automobilinių  betonmaišių talpa iki 7m3.

Siekiant greičiau ir kokybiškiau atlikti darbus, rekomenduojame rinktis pristatymą betonveže ar betono siurbliu. Tiekiamas betono mišinys negauna kontakto su aplinka, nepatenka šiuklės, dulkės, jokios kitos priemaišos ar lietaus vanduo, galintys įtakoti betono kokybę ar stiprumą. Taip pat betonas periodiškai arba nuolat maišomas, dėl to neprarandamos slankumo savybės. Galimybė paduoti betoną tam tikru atstumu palengvina statybos darbus objekte.

Dėl platesnės informacijos ar norėdami užsisakyti paslaugą skambinkite telefonu +37065243599.